Калуські активісти передали бійцям АТО саморобний позашляховик, теплі речі та буржуйки

Автор: Турій Роман

23 Nov, 2014 08:02

Поділитись публікацією
Калуські активісти передали бійцям АТО саморобний позашляховик, теплі речі та буржуйки

Активісти калуського осередку партії «ВОЛЯ» спільно з ГО «Громадська барикада» подарували 4-ому батальйону «Крук», який зараз на ротації в Івано-Франківську – саморобний позашляховик. А також відправили бійцям в зону АТО харчі та теплі речі.

Як розповів  Михайло Якимчук, вони подарували 4-ому батальйону «Крук», який зараз знаходиться на ротації в Івано-Франківську саморобний позашляховик.

«Ми придбали та переобладнали позашляховик. Допоміг переобладнати авто Олег Себастіан. Випробували його по бездоріжжю, по воді і з різними навантаженнями. Він чудово пройшов усі випробування», – розповів активіст.

Також 4-ий батальйон «Крук» отримав від активістів теплі речі, та саморобні буржуйки.

Нещодавно активістами була зорганізована акція «Зігрій солдата», мета якої була передати бійцям, які воюють на сході України в’язані теплі речі.

«Протягом місяця ми зібрали близько 15 тисяч пар в’язаних шкарпеток, велику кількість светрів, рукавиць тощо. Але кілька днів назад до одного з наших активістів зателефонував друг який воює неподалік міста Новоайдар і сказав, що вони не мають що їсти, йдуть ловити рибу . Тому ми, протягом доби завантажили все, що зібрали у два буси та відправили на схід, – розповів Михайло. – Дуже допомогла теплими речама та харчами сільська рада села Верхня Калуського району».