Калуські баскетболісти вийшли до півфіналу Першої ліги

11 Apr, 2019 12:03

За підсумком полтавського туру другого етапу Першої ліги підопічні Олега Пелеха гарантували собі перше місце у квартеті А та пробились до четвірки найсильніших сезону 2018/2019 років.

Перший поєдинок полтавського туру БК “Калуш-ПНУ” зіграв 5 квітня проти херсонської “ХДУ-Авто-Плази” та переміг з рахунком 63:85 (15:22, 14:17, 21:23, 13:23), інформує Sport.if.ua. Найвлучнішим у тому матчі став Денис Тютюнник, що набрав 23 пункти та здійснив 6 підбирань за гру.

Вирішальний поєдинок на калушан очікував наступного дня проти дніпровської “Спарти”, яка все ще плекала надії потіснити “фіолетових” з першого рядка квартету. Весь матч нагадував баскетбольні гойдалки, а розв’язка наступила у заключній чверті. За дві хвилини до фінальної сирени калушани “горіли” – 85:88. Та просто таки ударна двохвилинкау виконанні Андрій Співака та Євгена Шумейка дозволила підопічним Олега Пелеха перемогти і достроково забезпечити собі вихід до півфіналу Першої ліги – 93:88. Найвлучнішим у складі “Калуша-ПНУ” став Євген Шумейко – 19 очок.

А завершили тур підопічні Олега Пелеха ефектною “сотнею” у протистоянні з БК “Полтава” – 101:83. Найбільше до перемоги доклався Денис Тютюнник – 30 очок та 10 підбирань.

Таким чином, калуські баскетболісти стали переможцями квартету А:

Підсумкова турнірна таблиця другого етапу Першої ліги (група А):
1. БК “Калуш-ПНУ”

2. “Спарта” Дніпро
3. “ХДУ-Авто-Плаза” Херсон
4. БК “Полтава”

Наступним суперником калуських баскетболістів стане БК “Житомир”. Перший матч серії до двох перемог відбудеться у Житомирі 13 квітня. Матч-відповідь запланований на 16 квітня у Калуші. За необхідності третій матч півфінального протистояння прийматиме Житомир 19 квітня.