Калуські медики вчилися реагувати на можливі спалахи холери (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

15 Тра, 2024 14:11

Поділитись публікацією
Калуські медики вчилися реагувати на можливі спалахи холери (ФОТО)

У Калуській громаді 14 травня пройшло імітаційне навчання для медиків. Ті відпрацьовували реагування на можливий спалах холери.

Про це пише Галка з посиланням на Калуську міськраду.

Згідно із легендою навчань, тривожні симптоми відчула жінка, яка переїхала із Запорізької області у Новицьку громаду. У дорозі вона відчула слабкість, а як прибула – загальну слабкість та рідкий одноразовий стілець. Наступного дня симптоми посилились, і жінка звернулася до амбулаторії. Після огляду звідти її доправили у Калуську ЦРЛ.

У лікарні відпрацювали комплекс заходів з оповіщення, розгортання холерного госпіталю, підготовки медичного персоналу, приймання хворого, діагностики, лікування та утилізації витратного матеріалу. Окремо обладнали палату інтенсивної терапії на випадок гострої потреби. Також відпрацювали транспортування тіла померлого до патологоанатомічного відділення лікарні.

“Такі навчання дуже актуальні, оскільки Калуська ЦРЛ – це кластерна лікарня, де, за потреби, можуть лікувати інфекційні хвороби. На початку теплого сезону зростає ризик поширення холери й інших інфекційних хвороб. Є додаткові ризики, пов’язані із воєнним станом”, – зазначила заступниця міського голови Калуша Наталія Кінаш.