Калуському водоканалу збираються відключити електрику за борг 1,5 млн гривень

Автор: Людмила Баран

15 Жов, 2014 10:30

Калуському водоканалу збираються відключити електрику за борг 1,5 млн гривень

КП «Водотеплосервіс» боргує за спожиту електроенергію. У випадку, якщо боржник не виконає своїх зобов’язань, енергетики будуть змушені припинити його електропостачання уже завтра, 16 жовтня.

Про це йдеться у повідомленні на сайті “Прикарпаттяобленерго”.

На даний час заборгованість комунального підприємства складає 1539, 3 тис. грн. (в тому числі заборгованість ще за серпень – 779,8 тис. грн., за вересень – 759,5 тис. грн.). З початку жовтня на рахунок ПАТ «Прикарпаттяобленерго» не надійшло жодної копійки.

«Ми стурбовані станом розрахунків за світло КП «Водотеплосервіс», – зазначає заступник директора енергокомпанії з енергозбуту Олег Дацко. – Ми розуміємо, що це підприємство забезпечує водою ціле місто, і припинення його електропостачання може призвести до комунального колапсу, але, у випадку, якщо ситуація не покращиться, ми, згідно з нормами чинного законодавства, будемо змушені вдатися до крайніх заходів – відключити об’єкти боржника».

У енергокомпанії повідомили, що заходи з вимкнення заплановані на 16.10. У ПАТ «Прикарпаттяобленерго» все ж сподіваються, що керівництво «Водотеплосервісу» знайде спосіб розрахуватися за спожиту електроенергію і найгіршого розвитку подій вдасться уникнути.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...