Кабмін вирішив продати Івано-Франківський локомотивремонтний завод
06 Кві, 2015 18:58
Кабінет міністрів затвердив перелік державних підприємств, які підлягають приватизації у 2015 році. Зокрема передбачено продати належну державі частку в ПрАТ “Івано-Франківський локомотивремонтний завод”.
Читайте також: Карантинно-диванний рейв: локомотиворемонтний завод у Франківську "захопили" електронні музиканти (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Про це йдеться в урядовій постанові, що була затверджена минулого тижня. В документі зазначається, що таке рішення обумовлене необхідністю оптимізації державного сектору економіки та залучення коштів приватних інвесторів у розвиток підприємств.
За пропозиціями уповноважених органів управління до переліку державного майна, що підлягає приватизації, було включено 342 об’єкти.
В добувній промисловості серед них фігурує: державний концерн “Укрторф”, відокремлений підрозділ Шахтоуправління “Нововолинське” ДП “Волиньвугілля”, Шахта “Південнодонбаська №3 ім. Сургая”, Шахта “Дмитрова” ДП “Красноармійськвугілля”, Шахта “Центральна” ДП “Красноармійськвугілля”, відокремлені підрозділи ДП “Львіввугілля” та інші.
Також в списку є пакет акцій 16,5% Шахти ім. Засядька, та 50,5% ТОВ “Керамнадра”.
В енергетичній галузі це: “Центренерго” – 78% акцій, , “Донбасенерго” – 25%, Херсонська ТЕЦ, Одеська ТЕЦ, Миколаївська ТЕЦ та пакети акцій обленерго.
В нафтогазовій галузі – пакети акцій міськгазів.
В сільськогосподарській галузі – ДП “Конярство України” (близько 40 тисяч га землі), Яготинський цукровий завод, ДП “Чутове” та інші.
В транспортній галузі: Гайворонський тепловозремонтний завод, Івано-Франківський локомотивремонтний завод, ТОВ “Торговий флот Донбасу”, Авіакомпанія “Горлиця”, авіаційне підприємство “Універсал Авіа”.
В будівельній галузі: ПАТ “Дніпрометробуд”.
В хімічній промисловості: Сумихімпром, Одеський припортовий завод, АК “Свема”.
Як повідомляла “Галка”, в серпні 2014 року колектив заводу протестував проти призначення нового керівництва, яке пов’язували з майбутньою приватизацією.