Камера любить всіх, але не всі люблять камеру, – фотографиня розповіла, як поводити себе у кадрі

Автор: Застава Максим

26 Вер, 2017 20:12

Камера любить всіх, але не всі люблять камеру, – фотографиня розповіла, як поводити себе у кадрі
У вівторок, 26 вересня у громадському ресторані “Urban Space 100” відбулася лекція на тему: “Як побороти страх камери. Майстер-клас по фото та відеопозуванню”.

 

Зустріч проводили для моделей “Star Faсе of the Season f’w 2018”.
Своїми секретами по роботі на камеру поділилася успішна фешн-фотографиня Юля Кузьмович.
“Камера любить всіх, але не всі люблять камеру. Полюбити власні недоліки – крок до вдалого кадру. Варто полюбити своє відображення у дзеркалі і старатися більше фотографуватися”, – каже вона.
У модельному бізнесі, особливо закордоном, багато вирішує саме харизма, а не стандартні пропорції для моделі та бездоганне обличчя.
“Візьмемо для прикладу канадську фотомодель Вінні Харлоу. Вона побудувала надзвичайно успішну кар’єру моделі. У неї яскраво виражене порушення пігмінтації всього тіла, але вона закохала у себе бренди зі світовими іменами. Або Ліндсі Віксон – її нестандартні риси обличчя стали “пропуском” на зйомку до італьянського “Vogue”, після чого її запросили відкривати дефіле “Prada”, – ділиться Кузьмович.
“Важливим є те, щоб модель на зйомці багато рухалася. Потрібно спробувати максимально сильно відчути, ніби всередині вас є ще хтось. Тут важливим атрибутом є акторська гра. Завдяки цьому фотограф отримає більше кадрів, тому буде з чого обрати”, – додала вона.
На зйомках часто використовують “mood board” (дошка настрою). Завдяки ній модель надихається тим настроєм, що зображений на дошці та легко може увійти у той образ, який потрібен фотографу.
“Реальна дошка, на яку вішають фотографії, вирізки з журналів, картини, пейзажі. Це все те, що створить атмосферу на знімальному майданчику”, – розповіла фотографиня.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...