Камери Nokia 9 PureView порівняли з iPhone XS: результати шокували користувачів (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

05 Бер, 2019 03:30

Камери Nokia 9 PureView порівняли з iPhone XS: результати шокували користувачів (ФОТО)

Nokia 9 PureView є смартфоном з п’ятьма фотокамерами – рекорд для мобільних пристроїв. Звичайно ж, систему роботи цього дивного смартфона порівняли з камерами топових флагманів від конкурентів. Результати тесту шокували публіку.

Експерти узяли новинку і один з кращих смартфонів з фотокамерою в особі iPhone XS, зробили порівняльний тест за якістю і представили знімки з результатами. З’ясувалося, що Nokia 9 став буквально “вбивцею яблука”. Девайс від Nokia раптово перевершив iPhone XS, який отримав передову камери від Apple. — Nokia з пентакамерой перевершив iPhone XS.

На знімках видно, що Nokia 9 PureView зберігає набагато більше деталей, зберігає природну передачу кольору і робить акуратним розмитий задній фон. Втім, варто відзначити, що у iPhone фото виходять трохи зернистими. І якщо в iPhone XS це практично неможливо помітити, iPhone 5S ця характеристика дуже помітна.

Секретом передачі точної глибини сцени є здатність Nokia 9 PureView розрізняти до 1200 фокальних площин, тоді як звичайні смартфони розуміють не більше 15. Судячи з усього, Nokia не дарма переносила анонс пристрою, і зробила роботу камер просто дивовижною.

Джерело

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!