Кампанія цифрового перетворення: як завдяки Google змінилася Франківщина

Автор: Дубінець Вікторія

28 Лис, 2016 11:50

Кампанія цифрового перетворення: як завдяки Google змінилася Франківщина

Сьогодні, 28 листопада у стінах ОДА представили результати кампанії “Цифрове перетворення Івано-Франківської області”, яку реалізували Google Україна в співпраці з Івано-Франківською облдержадміністрацією та Івано-Франківською міською радою.

Читайте також: Марцінків влаштував нараду в пологовому будинку і вирішив, що закладом має керувати жінка (ВІДЕО)

Основною метою кампанії стало підвищення інвестиційної та туристичної привабливості Прикарпаття за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

“Івано-Франківськ щороку приймає близько двох мільйонів туристів, тому цифрові технології для нас надзвичайно важливі”, – розповіла перша заступниця голови ОДА Марія Савка.

Цифрове перетворення Івано-Франківської області тривало півроку. В рамках кампанії створили спеціальний сайт “Мандруй Івано-Франківщиною”, де всі охочі можуть знайти інформацію про кращі місця Прикарпаття для відпочинку. На сайті розміщені близько ста об’єктів, однак, як запевнили представники Google, інформація розширюватиметься.

“Це перший регіон України, з яким ми почали співпрацювати. Область для мене є особливою, адже я дуже люблю приїждати сюди і відпочивати. Франківщина має дуже багато можливостей”, – зауважив директор Google Україна Дмитро Шоломко.

Сайт існує і в мобільній версії та надає можливість подорожувати у форматі 3D по таких цікавих місцях, як Манявський Скит, місто Галич; піднятися на ратушу Івано-Франківська або помилуватися краєвидами в обсерваторії Піп Іван. Обравши на мапі об’єкт, який вас цікавить, можна подивитись, що є поряд і де можна зупинитися. Для зручності на сайті є інструмент “Сплануй подорож”, інформує “Галка”.
У рамках кампанії також представили оновлений і покращений сайт “Тепле місто”. Ресурс є онлайн-платформою для різних ініціатив та синергії між ними. Він покликаний надавати нові можливості для об’єднання зусиль адміністрації міста, локального бізнесу та громади задля сталого розвитку Івано-Франківська.
Важливою складовою проекту стало створення “Інвестиційного порталу Івано-Франківської області”. На мапі інвестиційної привабливості можна редагувати і додавати нові цікаві для інвесторів об’єкти. Також представили карту “Парковки Івано-Франківська”, де можна знайти парковки міста з геоприв’язкою до карт Google.

“Цифрове перетворення Івано-Франківської області зможе спростити як життя прикарпатців, так і франківців зокрема”, – підкреслив очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків.

В рамках кампанії відбулася серія семінарів, під час яких близько тисячі прикарпатців освоїли основи цифрової грамотності, безпеки в інтернеті та багато іншого.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...