Канадська науковиця обмінялася досвідом із викладачами місцевого медуніверситету (ФОТО)

Автор: Застава Максим

22 Лис, 2019 09:39

Канадська науковиця обмінялася досвідом із викладачами місцевого медуніверситету (ФОТО)

До Івано-Франківського національного медичного університету з робочим візитом завітала професорка, завідувачка кафедри молекулярної біології університету м. Летбрідж (Канада), провідна науковиця Канадського інституту досліджень здоров’я (CIHR), співзасновниця Інституту епігенетики у штаті Альберта Ольга Ковальчук (Титова).

Читайте також: За крок до мільйону: франківців закликали писати матеріали на Вікіпедію

Ольга Ковальчук відвідала кафедру медичної біології та медичної генетики, генетичну лабораторію, музей кафедри анатомії людини, музей ІФНМУ.

Професорка спілкувалася зі студентами та співробітниками кафедри і дала високу оцінку позитивним змінам своєї Alma Mater.

Ольга Ковальчук розповіла про освітні підходи у викладанні медичних та біологічних дисциплін у Канаді. Під час зустрічей було обговорено можливості подальшої співпраці та розвитку медичної освіти. Були озвучені цікаві ідеї щодо спільних наукових проєктів.

До слова, що професорка Ольга Ковальчук є вихованицею кафедри медичної біології та медичної генетики ІФНМУ.

Вона закінчила стоматологічний факультет ІФДМА в 1991 році, була переможцем грантів Швейцарського міжнародного наукового товариства, співвиконавцем наукових проєктів Інституту Ф. Мішера (Базель).

Вперше в ІФДМА отримала Диплом президії АМН України як кращий молодий вчений. Авторка понад 120 рецензованих дослідницьких статей.

Вперше в світі науковці Ольга Ковальчук та Ігор Ковальчук спільно з швейцарськими колегами інституту молекулярної біології ім. Фрідріха Мішера розробили технологію використання трансгенних рослин Arabidopsis thaliana як маркерів забруднення довкілля радіонуклідами, що було підтверджено Європатентом.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...