Кандидат у нардепи маскує агітацію під соціальну рекламу

Автор: Людмила Баран

07 Жов, 2014 12:54

Кандидат у нардепи маскує агітацію під соціальну рекламу

За спостереженнями громадянської мережі ОПОРА, найчастіше кандидати під час цієї кампанії порушують обмеження щодо ведення передвиборної агітації.

Читайте також: Які доходи і статки у депутатів Франківської міськради, - дослідження ЧЕСНО

Зокрема, як повідомляє ОПОРА, від імені Юрія Романюка, кандидата самовисуванця в окрузі № 88, розміщено низку білбордів з ознаками політичної реклами. На них не лише відсутні вихідні дані, але й марковані вони, як соціальний проект. Проте, ч.8 статті 74 Закону України “Про вибори народних депутатів України” забороняє під час виборчого процесу використання у соціальній рекламі прізвищ чи портретів кандидатів у депутати.

Заборону на розміщення агітаційних матеріалів у громадському транспорті порушив Сергій Палійчук, кандидат у 83-му виборчому окрузі від Радикальної Партії Олега Ляшка.

Спостерігачі ОПОРИ фіксували також відсутність усіх необхідних даних на друкованих агітаційних матеріалах. У 83-му виборчому окрузі (центр – Івано-Франківськ) зафіксовано поширення агітаційних матеріалів без вихідних даних від імені кандидата від ВО «Свобода» Андрія Грималюка і кандидата від ВО “Батьківщина” Руслана Терешка.

В окрузі №88 (центр – Коломия) зафіксовані матеріали з ознаками агітації, які не містять вихідних даних від імені кандидата від Народного фронту Юрія Тимошенка та кандидата від ВО “Батьківщина” Петра Книшука. У 89-му виборчому окрузі (центр – Снятин) появу агітаційних матеріалів без вихідних даних зафіксовано з боку самовисуванця Миколи Дроняка.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...