КАНДИДАТ ВІД ВО “СВОБОДА” ПО ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ АНДРІЙ ГРИМАЛЮК ЗНІМАЄТЬСЯ З ПЕРЕГОНІВ НА КОРИСТЬ ПЕТРА ШКУТЯКА

Автор: Вадим Войтик

11 Жов, 2014 14:06

Поділитись публікацією
КАНДИДАТ ВІД ВО “СВОБОДА” ПО ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ АНДРІЙ ГРИМАЛЮК ЗНІМАЄТЬСЯ З ПЕРЕГОНІВ НА КОРИСТЬ ПЕТРА ШКУТЯКА

Кандидат у народні депутати від Івано-Франківська, член Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Андрій Грималюк знімається з виборчих перегонів на користь свого бойового побратима, бійця “Айдару” Петра Шкутяка.

Читайте також: В Одесі викрили злочинну групу, яка заволоділа місцевим аеропортом. За схожою схемою в приватні руки передали аеропорт "Івано-Франківськ" та ІФТКЕ

Відповідну заяву Грималюк ближчим часом подасть до Центральної виборчої комісії.

“Жодного виправдання не може бути ситуації, коли через особисті чи політичні амбіції окремих кандидатів та партій до влади приходять нечисті на руку олігархи та гречкосії, – вважає Андрій Грималюк. – Тому я закликаю й інших кандидатів демократичного і націоналістичного табору оцінити свої сили, наслідки поборювання та все ж зняти свою кандидатуру на користь гідної людини Петра Шкутяка”.

Як стверджує Андрій Грималюк, жодних умов щодо зняття з виборів ні він, ні ВО “Свобода” не ставлять. Мова йде виключно про недопущення перемоги кланово-олігархічних кандидатів, заради чого, на думку партійної команди Грималюка, варто поступитись амбіціями.

“Я щиро дякую за підтримку всім, хто мене підтримує. І переконаний, що мій друг Петро зробить так само”, – додав айдарівець.

Як вже повідомляла “Галка”, за результатами соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології з 1 по 10 жовтня за Андрія Грималюка готові проголосувати 12,6% респондентів, Петра Шкутяка 12,6%, Володимира Чорноуса (“Громадянська позиція”) 3,1%, Сергія Палійчука (“Радикальна партія”) 3%, Руслана Терешка (ВО  “Батьківщина”) 1,1%, Михайла Ноняка (“Народний фронт”) 0,7%.

Лідером перегонів до 10 жовтня залишався Олександр Шевченко – 25,6%.