Кандидата від Свободи Руслана Марцінківа підтримує партія УКРОП, – заява

Автор: Вадим Войтик

12 Лис, 2015 13:54

Кандидата від Свободи Руслана Марцінківа підтримує партія УКРОП, – заява

“Українське об’єднання патріотів – УКРОП” офіційно заявило про свою підтримку кандидатів від ВО “Свобода” у другому турі виборів на посаду міського голови Івано-Франківська. Раніше про підтримку Марцінківа заявила партія “Батьківщина”.

Читайте також: "При косінні аж леза ламаються": у селах франківської громади - цілі плантації борщівника

Про це у заяві партії.

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» звертається до всіх обраних від партії депутатів місцевих рад, активістів та прихильників із закликом підтримати у другому турі виборів міських голів кандидатів від демократичних, проукраїнських партій.

Ми наголошуємо на неприпустимості реваншу тих, хто зухвало грабував і грабує країну. Хто намагається знищити громадянські права та свободи, пробує силою зупинити подальший розвиток Революції гідності. Хто вбивав і катував, допомагав сепаратистам, терористам та окупантам.

Наш обов’язок – не допустити до влади ворогів України.

Ми приєднуємося до ініціативи партій «Батьківщина» та «Свобода» з підтримки демократичних кандидатів на посади міських голів.

Задля консолідації та зміцнення прогресивних сил, що здатні забезпечити розвиток місцевого самоврядування, його захист від тиску президентської вертикалі, а також проведення реальної децентралізації та докорінних змін у державі.

З метою мирного, але остаточного політичного демонтажу прогнилої корупційної Системи.

Ми закликаємо наших депутатів, активістів та прихильників мобілізувати виборців для результативного голосування, яке має стати першим кроком на шляху до розбудови нової, справедливої та сучасної української держави.

Важливий кожен ваш голос.

Ні – реваншу диктатури! Так – вільній державі вільних людей!

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...