Кандидати спекулюють на загальноукраїнських темах, бо не розбираються у місцевих, – Черненко

Автор: Людмила Баран

20 Oct, 2015 14:43

Поділитись публікацією
Кандидати спекулюють на загальноукраїнських темах, бо не розбираються у місцевих, – Черненко

До Івано-Франківська 20 жовтня приїхав Олексндр Черненко, народний депутат та колишній голова Комітету виборців України. Він поділився своїми спостереженнями за виборчим процесом як експерт та політик. Зокрема, він порадив виборцям, на що слід звернути увагу вирішуючи, за кого голосувати.

Читайте також: Черненко: "Зупинити вибори може лише введення військового стану"

Олександр Черненко сказав, що іванофранківцям варто аналізувати програми кандидатів та те, чим вони займалися до виборів, особливо, у сфері місцевого самоврядування.

“Проблема цих виборів, не лише в Івано-Франківську, а й  ще багато де, у тому, що кандидати спекулюють  загальнонаціональними темами, які не є у компетенції місцевої влади. Деякі кандидати просто не розбираються в місцевому господарстві, в соціальних речах, в енергозбереженні. Й оскільки вони в цьому не розбираються, то починають розмірковувати про контрактну армію, про тарифи, що абсолютно не є у компетенції міських голів чи місцевих рад. Тому виборцям насамперед потрібно слідкувати, чи людина розбирається у місцевому самоврядуванні”, – заявив Олександр Черненко.

За його словами, вміння працювати у цій сфері є особливо важливим для майбутніх місцевих депутатів через процес децентралізації.

Читайте також: Великі несподіванки почнуться під час підрахунку голосів на виборах, – Черненко

Теги: