Кандидатка в депутати поскаржилася в поліцію на бездіяльність ОВК

Автор: Турій Роман

28 Гру, 2015 09:55

Кандидатка в депутати поскаржилася в поліцію на бездіяльність ОВК

Як повідомляла “Галка” раніше, 25 грудня Обласна Виборча Комісія, незважаючи на рішення суду, не зареєструвала депутатом обласної ради кандидатку від “Самопомочі” Марію Ткачук.

Читайте також: "Міс першокурсниця 2019". У Франківську обрали найкрасивішу студентку-педагогиню (ФОТО)

Натомість під час засідання члени ОВК заявили, що на них чиниться тиск – приходять СМС з попередженням про можливе тюремне ув’язнення через не прийняття тих чи інших рішень.

Марія Ткачук прокоментувала “Галці” результати останнього засідання та пояснила, чому членам ОВК приходили такі СМСки.

“Напевне, в наступний раз комісію скликатимуть знову на Різдво з надією, що кворум не збереться. Слова про те, що рішення суду буде оскаржуватися – “окозамилювання” для громадськості, оскільки строк апеляційного оскарження уже завершився. Апеляцію ніхто з учасників процесу не подавав, більше того, на судове засідання ніхто не з’явився, хоча належним чином були повідомлені…

Крім голослівних заяв про те, що суд корумпований, жодної юридичної аргументації ніким з членів комісії висловлено не було. Дозволю собі нагадати, що окрім цього судового рішення, є ще численні рішення апеляційних інстанцій інших років, ухвала Вищого адмінсуду, про які члени комісії були неодноразово проінформовані. Але всю цю судову практику, ніхто з членів комісії до уваги не бере.
Очевидно, що члени комісії мають намір сховатися за “колективною безвідповідальністю”, я це передбачала, тому дійсно попросила (смскою) голову комісії зробити поіменне голосування. Він цього не зробив, але на щастя, присутні журналісти все одно фіксували, хто і як голосував.
Не розумію, чому попередження про юридичну відповідальність чи рішення суду, як вбачається із посту на фейсбуці, голова комісії вважає тиском. Хіба може вважатися тиском, роз’яснення особі, що вона вчиняє злочин?
Зараз справа знаходиться на розгляді у поліції. Дуже сподіваюся, що окрім кваліфікації злочинних дій кожного члена комісії, поліція дасть також і відповідь на запитання про мотиви такої поведінки”, – каже кандидатка.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry