Кандидатка від ”Самопомочі” відсудила депутатський мандат обласної ради

Автор: Турій Роман

10 Гру, 2015 13:57

Кандидатка від ”Самопомочі” відсудила депутатський мандат обласної ради

Суд зобов’язав Івано-Франківську ОВК зареєструвати Марію Ткачук депутатом обласної ради.

Кандидатці в депутати Івано-Франкіаської обласної ради від ”Самопомочі” Марії Ткачук вдалося відсудити депутатський мандат в однопартійця Сергія Коцура.

Як повідомлялося раніше, cьогодні, 10 грудня, в адміністративному суді Івано-Франківська розпочався розгляд справи, в якій кандидат на посаду депутата обласної ради Марія Ткачук оскаржує дії Івано-Франківської обласної виборчої комісії і вимагає надати їй депутатський мандат.

Кандидатка від ”Самопомочі” вимагає в судовому порядку припинити депутатські повноваження однопартійця Коцура Сергія та визнати неправомірними дії Івано-Франківської обласної виборчої комісії.

На місцевих виборах ”Самопоміч” виборола 8 депутатських мандатів в обласній раді. Восьмим кандидатом було обрано Сергія Коцура, дев’яте місце рейтингу дісталося Марії Ткачук.

Після оприлюднення результатів виборів Коцура було призначено першим заступником міського голови міста Коломия. Після цього Ткачук звернулася до ОВК із заявою надати їй депутатський мандат у зв’язку з припиненням депутатських повноважень Коцура. Проте в ОВК відмовили реєструвати Ткачук депутатом.

За словами Ткачук, Коцур втратив свої повноваження депутата обласної ради, коли став заступником міського голови, і ОВК мала б розглянути її заяву як наступного представника партії в списку.

В результаті розгляду справи суд ухвалив задовольнити позивні вимоги Ткачук частково – зобов’язав Івано-Франківську обласну виборчу комісію зареєструвати Ткачук депутатом обласної ради, проте дії ОВК визнати не протиправними, а бездіянням.

марія ткачук самопоміч

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry