Кандидати на посаду гендиректора Обласної інфекційної презентували план розвитку медзакладу

Автор: Костинюк Олександр

28 Dec, 2021 13:42

Кандидати на посаду гендиректора Обласної інфекційної презентували план розвитку медзакладу

28 грудня триває засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора Івано-Франківської ОКІЛ.

Читайте також: Середня завантаженість COVID-лікарень Прикарпаття - 22%. Найбільше хворих - в Обласній інфекційній

Нагадаємо, за посаду гендиректора обласної інфекційної лікарні борються:

Іванна Цідило – лікарка-дерматовенеролог вищої категорії, кандидатка медичних наук, заслужена лікарка України, доцентка, членкиня Європейської асоціації дерматовенерологів;

Микола Стовбан – виконуючий обов‘язки директора обласної інфекційної лікарні та відповідальний за щеплення проти коронавірусу в Івано-Франківській області.

Засідання 28 грудня розпочалося із дискусій – трудовий стаж одного з кандидатів взяли під сумнів. Після обговорень комісія вирішила направити відповідні запити для перевірки трудового стажу обох кандидатів і продовжувати засідання.

Далі кандидати презентували план розвитку Обласної інфекційної лікарні. Кожен кандидат мав 15 хв на виступ і 10 хв – на запитання, пише «Галка».

Першою виступила Іванна Цідило:

«Моє бачення цінностей – це найвищий рівень надання якісних послуг. Медзаклад має лікувати і жителів сусідніх областей, і навіть, можливо, держав. Стратегічні цілі бачу такі: забезпечити доступну меддопомогу, якісні препарати, підвищити довіру до закладу, бути пацієнтоорієнтованими, покращити фінансову доступність медпослуг. Також одна із цілей – забезпечення потужностей лікарні регіональним потребам».

Заходи з виконання поставлених цілей Іванна Цідило визначає такі:

– чітке дотримання законодавства;
– оптимізація організаційної структури;
– врегулювання оплати праці;
– створення опікунської ради;
– підвищення професійної майстерності персоналу;
– поглиблення співпраці із ЗВО;
– інформатизація та автоматизація управлінських процесів.

«Потрібно проводити заходи по енергозбереженню, впровадити електронну чергу, купувати лікувально-діагностичну апаратуру, облаштовувати територію закладу. Основне, за що ми працюємо – поліпшення здоров’я краян. Медпрацівники мають працювати комфортно, а люди – отримати кваліфіковану допомогу. Я дуже люблю свою роботу та тішуся, що можу зробити свій внесок у медицину Прикарпаття», – зазначила Цідило.

Наступним презентував свій план Микола Стовбан:

«Щоб мати майбутнє, необхідно зробити шось нове, і я до цього готовий. ОКІЛ треба розглядати як єдиний медичний простір. Станом на сьогодні в лікарні є 7 відділень та адміністрація. Наша лабораторія діагностує для шести областей України. Більша частина витрат закладу йде на заробітну плату. Ми чітко проаналізували та змоделювали бюджет лікарні на наступний рік. З колективом рухаємося у правильному напрямку. Нам лише потрібно дати можливість розвиватися».

Микола Стовбан зазначає, що за останні роки до ОКІЛ долучилися багато кваліфікованих фахівців.

«Ми одна з небагатьох лікарень, яка заходить у новий рік без заборгованостей по зарплаті. Розуміємо, що додаткові доходи можна почерпнути з цільових програм, платних послуг, доброчинних внесків. Очікуємо на 10% ріст надходжень від НСЗУ. Хочемо стати надкластерним закладом охорони здоров’я. Моя мрія – бути найбільшим центром інтегративної допомоги шляхом приєднання ще кількох монопрофільних закладів», – додав Стовбан.

Після доповідей обох кандидатів члени комісії оцінять конкурсантів балами, після чого «підіб’ють» їхній підсумковий рейтинг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комісія визначила переможця конкурсу на посаду гендиректора Обласної інфекційної лікарні.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry