Кандидати на участь в Олімпійських іграх: в ОДА нагородили призерів чемпіонату Європи зі спортивної ходьби (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

19 May, 2021 11:22

Поділитись публікацією
Кандидати на участь в Олімпійських іграх: в ОДА нагородили призерів чемпіонату Європи зі спортивної ходьби (ФОТО)

19 травня в Івано-Франківській облдержадміністрації нагородили прикарпатських легкоатлетів, які відзначилися на командному чемпіонаті Європи.

Читайте також: Прикарпатка здобула "срібло" на міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби у Словаччині (ФОТО)

Нагадаємо, змагання відбувалися днями у чеському місті Подєбрани. Калушанка Ганна Шевчук на дистанції 20 км виборола «срібло», а франківець Валерій Літанюк – «бронзу» на дистанції 50 км.

За словами радника голови Івано-Франківської ОДА Едуарда Грекова, дуже добре починати день з такої події.

«Дякую за те, що ви маєте час займатися тим, що ви робите, і представляєте Прикарпаття на внутрішній та міжнародній аренах», – привітав спортсменів Греков, пише «Галка».

Начальник Управління спорту облдержадміністрації Орест Оклієвич зазначив, що обидва спортсмени – потенційні кандидати на участь в Олімпійських іграх.

Бронзовий призер Валерій Літанюк розповів, що йшлося на дистанції по плану, але в кінці таки довелося піднатиснути:

«Дуже зрадів, коли дізнався, що вдалося вибороти «бронзу». Траса не була складною, погодні умови теж хороші. Але сама дистанція важка, тому треба було позмагатися з самим собою, щоб добитися результату».

Тренерка Валерія Літанюка легкоатлетка Христина Юдкіна зазначила – до змагань зі своїм учнем вперто готувалися та виконали завдання.

«Буквально за місяць ми будемо знати, чи буде Валерій Літанюк їхати в Токіо на Олімпійські ігри», – додала Юдкіна.

«Для мене цей старт був дещо складним, бо мала проблеми зі здоров’ям. Але я боролася до кінця й не здавалася. Тому дуже рада другому місцю. Це вагоме досягнення», – розповіла срібна призерка Ганна Шевчук.