Капітан Прикарпаття прокоментував розслідування ДБР щодо фіктивного зарахування на службу футболістів

Автор: Соня Грейда

02 Лис, 2023 20:12

Поділитись публікацією
Капітан Прикарпаття прокоментував розслідування ДБР щодо фіктивного зарахування на службу футболістів

Державне Бюро Розслідувань викрило в Івано-Франківську схему фіктивного зарахування на військову службу родичів очільників міста та футболістів, як стало відомо журналістам, місцевого професійного клубу “Прикарпаття-ЗСУ”. Капітан ФК прокоментував розслідування.

Про це пише Галка з посиланням на New Voice.

Нападник івано-франківського клубу Василь Цюцюра розповів журналістам, що думає про ДБР і як поєднує гру у футбол та службу в ЗСУ.

— Весною 2022 року майже вся команда вступила до лав ЗСУ. Пізніше чимало гравців покинули клуб. Скільки представників Прикарпаття нині служать?

— Я, Михайло Писко, Іван Піцан, а також головний тренер — Олег Рипан.

— У серпні Державне бюро розслідувань повідомило про підозру у службі на папері мобілізованих футболістів Прикарпаття. Як відреагували на звинувачення щодо невиконання військових зобов’язань? Особисто ви отримували або отримуєте наразі від держави кошти, як військовослужбовець?

— Так, отримую, як і кожен військовослужбовець. Тут немає, що коментувати. Скажу тільки одне — американці знімали фільм про команду (як ми поєднуємо службу і футбол), а у рідній країні нас зробили злочинцями. Хоч і заробляємо ми удвічі менше, ніж по контракту в клубі мали б отримувати.

А про ДБР мені просто навіть гидко згадувати.

— А про який фільм йдеться?

— Не можу сказати, бо в Україні він ще не вийшов.

— Які саме військові завдання ви виконуєте та як вдається поєднувати все це з тренуваннями?

— Наряди, оповіщення тощо. Це так для загального розуміння. Команда тренується у звичному режимі, але не в повному складі. Тренувального процесу майже немає.

Ми знаходимося в частині. Коли нас не залучають до нарядів, тоді маємо час на тренування. А коли домашні матчі, то міняємося так, щоб вийшло взяти участь у грі. Така ситуація була і є з початком відновлення футбольного сезону влітку минулого року.

— Чи впливає служба в армії на фізичні кондиції гравців і загалом на результати Прикарпаття в чемпіонаті?

— Ми не шукаємо в цьому виправдання. Якщо ти виходиш на футбольне поле, значить ти готовий до гри.