Караван іде! – Марцінків показав нову дорогу без документів і пообіцяв продовжити маніпуляції з тендерами

Автор: Вадим Войтик

16 Oct, 2022 13:15

Поділитись публікацією
Караван іде! – Марцінків показав нову дорогу без документів і пообіцяв продовжити маніпуляції з тендерами

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відреагував на критичні публікації “Галки” та розпочате поліцією кримінальне провадження щодо тендерних оборудок. 

Свою думку з цього приводу він висловив у прямій трансляції з відпочинкової зони на Вовчинецьких горах. При цьому він презентував виконані роботи з капітального ремонту дороги, яка сполучає приміські села Вовчинці та Колодіївку. 

“Багато хто запитує, для чого тут дорогу треба було робити, благоустрій. У франківську бракує відпочинкових зон. Зараз є достойна дорога сюди, йде розвиток цієї території. 

Не зважаючи ні на що, не зважаючи на кризу ми робимо все, щоб Франківськ був комфортним. Є дорога фактично до низу. Дякую нашим підрядникам, які незважаючи на певні труднощі працюють. Знаю, що декому це не подобається, але караван іде, робота робиться”. 

При цьому сама дорога, відремонтована анонімними підрядниками, офіційно не була замовлена через систему публічних закупівель Prozorro при тому, що перебувала в плані ремонтів на 2022 рік.  З огляду на це оплата за її ремонт мерія вочевидь планує провести через зареєстровані “заднім числом” документи чи в інший позазаконний спосіб. 

До речі, за інформацією “Галки”, відремонтована дорога не перебуває на балансі Івано-Франківської ОТГ. 

Нагадаємо, через військовий стан і бюджетну кризу уряд заборонив громадам здійснювати капітальні видатки, не пов’язані з обороною. 

Читайте також: Марцінків спробує завадити об'єднанню франківських університетів позачерговою сесією