“Катались на катамарані та опускали у воду ноги” рятувальники не дозволили плавати франківцям, що порушили правила

Автор: Єва Жасминова

04 Лип, 2020 10:20

“Катались на катамарані та опускали у воду ноги” рятувальники не дозволили плавати франківцям, що порушили правила

Під час рейдів рятувальники не допустили до купання на міському озері глибина якого становить 3-4 метри  підлітків та  дітей які були без нагляду дорослих. А також не дозволили плавати й дорослим, які не дотримувались правил.

Про це інформує “Галка” з посиланням на Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено 3 рейди моточовном. Під час рейдів не допущено до купання в небезпечному місці (басейн міського озера, глибина якого становить 3-4 метри) 3 підлітків та 9 дітей (вік 9-12 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах. Після зауважень рятувальників підлітки та діти покинули небезпечне місце. Проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах з громадянином, який втратив контроль за своєю малолітньою дитиною (вік 6 років).

     На міському озер зафіксовано порушення Правил судноплавства та Правил охорони життя людей на водних об’єктах 2 відпочиваючими громадянами, які під час використання прокатного катамарана опускали у воду ноги. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...