Казахстанська “Астана” під керівництвом прикарпатця вилетіла з Ліги Чемпіонів

Автор: Костинюк Олександр

18 Лип, 2019 12:13

У середу, 17 липня, клуб прикарпатського тренера Романа Григорчука вилетів із Ліги Чемпіонів.

Казахстанська “Астана” не змогла подолати перший кваліфікаційний раунд Ліги Чемпіонів. Підопічні Григорчука за сумою двох зустрічей поступилися румунському ЧФР “Клуж”.

Тижнем раніше казахи мінімально перемогли румунів на своєму полі (1:0). Матч-відповідь розпочався для “Астани” оптимістично: Роман Муртазаєв знайшов можливість для удару здалеку, і м’яч після його пострілу полетів по недосяжній для кіпера ЧФР траєкторії – 0:1 вже на 4-ій хвилині матчу.

Однак ще до перерви “Клуж” зумів двічі відзначитися у воротах казахів і повів у рахунку – 2:1, інформує “Галка”.

Зі старту другої 45-хвилинки румуни міцно заволоділи ініціативою, і в кількох моментах команді Романа Григорчука відверто пощастило. Проте на 73-ій хвилині казахи пропустили втретє.

Тепер щоб проходити до наступного етапу “Астані” було обов’язково забивати. У час, що залишився гості робили спроби скоротити відставання в рахунку, але захисники ЧФР “Клуж” нічого не дозволили придумати суперникам в атаці.

За сумою двох зустрічей румуни обіграли “Астану” з рахунком 3:2.