Казахстанська “Астана” під керівництвом прикарпатця сенсаційно обіграла “Манчестер Юнайтед”

Автор: Костинюк Олександр

29 Лис, 2019 13:12

Казахстанська “Астана” в рамках п’ятого туру групового етапу Ліги Європи приймала “Манчестер Юнайтед”.

Команда під керівництвом фахівця з Прикарпаття Романа Григорчука здобула сенсаційну перемогу з рахунком 2:1, інформує “Галка” з посиланням на “УНІАН”.

Варто відзначити, що “манкуніанці” вже гарантували собі вихід з групи L, тому головний тренер команди Уле Гуннар Сульшер дав шанс проявити себе ряду резервістів. “Астана” цим скористалася і здобула вольову перемогу.

Англійці вийшли вперед після точного удару здалека від Джессі Лінґарда. Після перерви рахунок зрівняв Дмитро Шомко, а перемогу на 62-ій хвилині господарям приніс автогол Ді’Шона Бернарда.

“Астана” здобула першу перемогу у нинішньому розіграші групового етапу Ліги Європи та залишається на останньому місці в групі. У “Ман Юнайтед” – 10 очок і перше місце. До слова, щоб зіграти з казахами, манкуніанці подолали найдовшу єврокубкову дорогу в історії клубу – 4800 кілометрів.