Казковий світ від прикарпатки, котра творить фантазійні створіння (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

27 Гру, 2018 18:12

Казковий світ від прикарпатки, котра творить фантазійні створіння (ФОТО)

Команда OGOGO! поспілкувалась з Іриною Чик, яка робить незвичні створіння під псевдонімом Міша. Жінці 29 років і її фантазійні персонажі користуються популярністю не лише у Франківську, але й за межами України.

38202153_300907100662819_1527573335787962368_n
“Я заміжня, маю трирічного синочка. Навчаюсь в університеті на психолога. Крім того, що створюю фантазійних створінь, я ще треную дівчат в тренажерному залі. Я сама з Черкас, чоловік з Тлумача, 3 роки назад ми переїхали жити у це містечко”, – каже Ірина.

– Насамперед увагу до вас привертають ельфійські вуха, а ще дреди. Як такий стиль сприймається у Тлумачі?  

-Мої вуха стали популярнішими за мене, у Тлумачі їх не обговорював хіба що ледачий. Зараз хочу всім повідомити хто це читає, це – ФОТОШОП.

Щодо дредів – то це моє волосся і заготовки, які вплітаються в волосся. Заготовки я робила сама і приплітаю їх також сама собі. Їх треба знімати через 1-2 місяці і переплітати. Коли їх знімаю, відчуваю що чогось не вистачає, а коли знову вплітаю одразу таке відчуття внутрішнього комфорту і гармонії. Дреди звісно виглядають яскраво і приваблюють багато уваги, але негативу ніколи не чула.

-Як почали займатись виготовленням незвичних героїв?

-Я з дитинства була творча і дивною, в 7 років я вже шила на машинці, а вручну шила ще раніше. Почала років 6 назад шити іграшки,  але не такі «дивні». Саме в цьому стилі почала шити десь 4 роки назад.

Якщо чесно, я не знаю, як його назвати, що саме вплинуло на таку зміну в творчості сказати важко, моя творчість кардинально помінялась після операції. Два місяці я не могла ходити, тому була практично ізольована від соціуму, було багато часу читати, думати, переосмислювати. І саме тоді я побачила цих створінь в голові. Я постійно освоюю нові техніки і мені подобається пробувати щось нове, зараз я більше ліплю ніж шию.

Ці створіння несуть свій зміст, хоч на перший погляд вони можуть здатися страшними і злими, насправді вони добрі і всі мають добрі наміри. Я думаю, всі незвичайні речі популярні, мої створіння завжди викликають цікавість і емоції оточуючих. Роблю їх тому що мені подобається. Подобається сам процес створення. Купують мої вироби люди різних вікових категорій, от вчора продала жінці якій 50 років, буває і діти просять у батьків купити. Я не орієнтуюсь взагалі ні на кого, просто роблю їх і отримую нереальне задоволення від цього.

Звісно пишуть і говорять що вироби страшні, але люди все одно роздивляються їх, як правило перша реакція – що вони страшні, але потім придивившись, подобаються всім, особливо якщо візьмуть їх в руки. Вони насправді не злі, це захисники і мисливці на злих духів, такі обереги.

Читайте більше на OGOGO!

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...