Керівництво обласного Держгеокадастру відсторонили – буде столична перевірка

Автор: Турій Роман

10 Гру, 2019 14:05

Керівництво обласного Держгеокадастру відсторонили – буде столична перевірка

Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Денис Башлик наказав відсторонити від виконання посадових обов’язків керівників та заступників керівників головних управлінь Держгеокадастру в усіх областях України. Мета – комплексна перевірки роботи органу.

Зокрема, перевірка проводитиметься в частині дотримання вимог законодавства під час розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, реєстрації земельних ділянок та розгляду звернень щодо продовження (поновлення) договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності за період 2018-2019 років.

З метою забезпечення максимальної прозорості та результативності процесу реорганізації Держгеокадастру,  громадян просять долучатися та надсилати скарги, або зафіксовані факти порушень законодавства у роботі Головного управління служби в Івано-Франківській області на електронну адресу: [email protected]

В головному управлінні Держгеокадастру в області “Галці” повідомили, що оскільки тут не було начальника, наразі відсторонили першого зама і ще двох заступників управління. Очікують, що у цей період керуватиме органом призначена з Києва людина.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry