“Вічного” керівника прикарпатського управління лісового господарства звільняють

Автор: Турій Роман

22 Лют, 2017 11:15

“Вічного” керівника прикарпатського управління лісового господарства звільняють

Держлісагентство оголосило конкурс на зайняття вакантної посади Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Читайте також: В Івано-Франківську відкрили першу в Україні «Кімнату позитиву» (ФОТО)

З 21 лютого 2017 року наказом Державного агентства лісових ресурсів України оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців територіальних органів, йдеться на сайті агентства.

“Ми розпочинаємо комплексне оновлення лісової галузі. Своїм наказом оголосила конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців територіальних органів Держлісагентства”, – написала на своїй сторінці у фейсбуці голова Держлісагентства Христина Юшкевич.

Як писала “Галка” раніше, Голубчак керує лісовим господарством майже 16 років, ще з часів першого керівництва ОДА Михайлом Вишиванюком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олексій Голубчак, керівник управління лісгоспу на Прикарпатті: “Корупція то є не професія, то стан душі”

Як відомо КУРСу, минулого тижня в Держлісагентстві погодили звільнення багаторічного начальника обласного управління лісового і мисливського господарства Олексія Голубчака. Голубчак звільнений в порядку переводу на іншу посаду: він працюватиме заступником нового начальника управління, якого визначать на конкурсі.

Окрім Івано-Франківського управління, конкурсний відбір оголошено також на посади начальників Запорізького, Луганського, Рівненського, Харківського, Хмельницького, Чернігівського обласних управлінь лісового та мисливського господарства і Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства; перших заступників – головних лісничих Дніпропетровського та Миколаївського обласних управлінь лісового та мисливського господарства; заступника начальника – головного інженера Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства; заступника начальника Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства; заступника начальника – завідувача сектору планування та економічного аналізу Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства; заступника начальника – начальника відділу фінансів та економіки Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства, заступника начальника – завідувача сектору економіки, фінансування та планування Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Термін прийняття документів – 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу. Конкурсні відбори розпочнуться з 20 березня 2017 року.

З загальними умовами проведення конкурсу та спеціальними вимогами до осіб, які претендують на зайняття посади державної служби категорії “Б”, можна ознайомитися на сайті Держлісагентства у рубриці “Конкурсний відбір керівників” за посиланням.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry