Керівниками франківської митниці стали “донецькі”

Автор: Борис Марія

31 Тра, 2016 15:42

Керівниками франківської митниці стали “донецькі”

Нещодавно голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров здійснив низку суперечливих та неоднозначних кадрових призначень на митницях. Стурбованість такими перестановкамивисловив навіть прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. 

Читайте також: В Україні кожен Iphone 7 - нелегальний

Зокрема, 28 квітня посаду першого заступника Івано-Франківської митниці ДФС отримав Михайло Закалінський. Згідно з його біографічною довідкою, він народився та все життя працював у Донецькій області, зокрема, і під час президенства Віктора Януковича. Михайло Закалінський отримував від керівництва Донецької області та митниці нагороди і почесні грамоти у 2002, 2003, 2005 та 2010 роках, що досить красномовно свідчить про його лояльність до «донецьких», інформує Стик.

А 29 квітня посади заступника начальника та начальника відділу боротьби з митними правопорушеннями зайняв Козюберда Володимир Віталійович, також уродженець Донецької області.

Зазначимо, що Михайло Закалінський у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року обіймав ряд керівних посад на Донецькій митниці.

Це означає, що згідно пункту 6 статті 2 закону України «Про очищення влади», він повинен був бути звільнений за процедурою люстрації. Втім, цього зроблено не було, і Михайло Закалінський продовжив свою роботу на митниці. У 2015 році його перевели в Київську митницю, а два дні тому, 29 квітня 2016 року – в Івано-Франківську.

Низка громадських організацій Прикарпаття вже звернулася з цього приводу з листом до прем’єр-міністра України, голів ДФС та СБУ. У цьому листі активісти повідомили про призначення «донецьких», попередили про ймовірне несприйняття цих чиновників патріотично налаштованими громадянами Івано-Франківщини та попросили вжити всіх заходів для припинення діяльності вищевказаних осіб.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...