Керівники філій та міського центру зайнятості Прикарпаття виконують функції реєстраторів (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

29 Тра, 2019 17:49

Керівники філій та міського центру зайнятості Прикарпаття виконують функції реєстраторів (ФОТО)

З 14 травня по 31 травня 2019 року директори філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості та директор Івано-Франківського міського центру зайнятості двічі на тиждень здійснюють прийом клієнтів, виконуючи функції реєстратора.

Попередньо усі вони взяли участь у тренінгу, метою якого було удосконалення своїх знань, опанування нових вмінь та навичок щодо надання послуг шукачам роботи, підвищення професіоналізму, відпрацювання функцій реєстратора.

“Працівники служби зайнятості постійно підвищують свою кваліфікацію, опановують нові форми та підходи в роботі, зокрема запровадження інституту кар’єрного радника, для того, щоб підвищити якість та ефективність надання послуг. Саме тому є важливим опанування функцій реєстратора директорами філій, адже робота саме цих фахівців повинна бути на постійному контролі в керівника філії”, – зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Директори ознайомлюють шукачів роботи з базою актуальних вакансій, проводять первинні прийоми, первинне профілювання, надають допомогу у створенні резюме.

Даний формат роботи з практичним відпрацюванням навичок надання послуг став новою сторінкою в обслуговуванні клієнтів служби зайнятості, адже кожен керівник філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості зміг усвідомити та зрозуміти, які зміни реально відбуваються і що варто робити задля покращення наявних сервісів надання послуг.

До відома: з 1 січня 2019 року в службі зайнятості області впроваджено інститут кар’єрного радника для шукачів роботи, що допоможе не лише у покращенні послуг для безробітних, а й підвищить ефективність співпраці служби зайнятості з роботодавцями, так як працівники, які будуть працевлаштовані за сприяння кар’єрних радників, відповідатимуть потребам та запитам конкретних роботодавців.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry