Керівників РДА зобов’язали створити батальйон з добровольців

Автор: Людмила Баран

06 May, 2014 12:41

Поділитись публікацією
Керівників РДА зобов’язали створити батальйон з добровольців

6 травня на зустрічі з новопризначеними головами районних держадміністрацій Андрій Троценко дав їм вказівку розпочати набір до ще одного обласного оборонного батальйону. В кожному районі шукатимуть 30 охочих захищати область від диверсантів.

Читайте також: Проти насилля у стосунках: у Франківську для молоді презентували кліп "Не мовчи" (ФОТО, ВІДЕО)

Голова ОДА Андрій Троценко повідомив, що,згідно із вказівкою Олександра Турчинова, голови РДА мають створити батальйон добровольців.  До цього формування долучатимуть осіб, які не є військовозобов’язаними. Батальйон створюється у зв’язку з небезпечною ситуацією на Сході України і загрозою провокацій російських спецслужб на Заході.

В одному районі набиратимуть 30 осіб віком від 18 до 50 років. Добровольці пройдуть медико-психологічний огляд, згодом навчання. Потім вони дадуть присягу. Підпишуть контракт, відповідно до якого держава буде оплачувати їхню службу і забезпечувати всім необхідним. Солдати отримуватимуть 2,5 тис грн зарплатні, офіцери – 4 тис.

Батальйон буде озброєний і працюватиме як повноцінна бойова одиниця. Основне його завдання – не допустити провокацій і сприяти безпеці в Івано-Франківській області.

Керівники ОДА і районних комісаріатів ще точно не знають, де розмістять батальйон і в який термін мають його сформувати. Чекають на подальші директиви з Києва.

Наразі новопризначеним головам РДА виділили 1 тиждень, щоб знайти добровольців.

Раніше вже оголошували створення батальйону територіальної оборони з військовозобовязаних. За словами комісара Ігора Павлюка, його формування вже вийшло на фінішну пряму і за кілька днів він буде готовий.