Керівництво обласної міліції говорить про контроль забезпечення батальйону “Івано-Франківськ”

Автор: Людмила Баран

03 Jul, 2014 10:37

Поділитись публікацією
Керівництво обласної міліції говорить про контроль забезпечення батальйону “Івано-Франківськ”

 

Бійці батальйону, які протестували через відсутність оснащення,  проводять щоденні практичні заняття на базі навчально-тренувального центру «Лисець» під контролем керівництва УМВС в Івано-Франківській області.


«В першу чергу дбаємо про екіпірування, а це – форма, взуття та спецзасоби бійців, а утім не менш важливою є і підготовка працівників, тому досвідчені інструктори проводять заняття із тактико-спеціальної, фізичної, медичної та вогневої підготовки і понад півтори сотні бійців, які поділені на чотири групи, відпрацьовують навички зі стрільби, проходять заняття із тактики дій по захопленню та звільненню будівель, заручників, затримання озброєних злочинців.

Загалом, робимо все можливе аби хлопці не тільки отримати важливу інформацію, а й змогли застосувати її на практиці», – говорить т.в.о. заступника начальника УМВС в області підполковник міліції Руслан Воробйов, передає СЗГ УМВС.

У батальйоні майже всі бійці служили в збройних силах, тож зараз вони вдосконалюють та згадують свої навички, які отримали під час проходження служби та вдосконалюють їх.

Як відомо, добровольці батальйону “Івано-Франківськ” влаштовували мітинг через те, що в них не було місця для тренування.