Керівник Електроавтотрансу не зміг назвати загальну кредитну заборгованість підприємства

Автор: Андрій Макітра

19 Лют, 2024 11:05

Поділитись публікацією
Керівник Електроавтотрансу не зміг назвати загальну кредитну заборгованість підприємства

У франківського комунального підприємства “Електроавтотранс” залишається кредитна заборгованість Європейському банку реконструкції та розвитку. Кредит розрахований до 2027 року. Проте керівник підприємства не називає загальну суму заборгованості.

Про це пише Галка з посиланням на брифінг керівника КП “Електроавтотранс” Віталія Голутяка 19 лютого.

Журналісти Галки запитали на брифінгу у керівника підприємства, яка загальна сума кредитів, що підлягають сплаті за придбаний комунальний транспорт та який їх кінцевий термін сплати.

Віталій Голутяк зазначив, що КП “Електроавтотранс” у 2023 році завершило лізингову програму та отримало 12 автобусів. Зараз підприємство сплачує лише кредит ЄБРР.

“У нас є один кредит Європейського банку реконструкції та розвитку, який розрахований до 2027 року.

Це будівництво тролейбусної лінії, закупівля 22 тролейбусів. 7 тролейбусів ми отримали за грантові кошти”, – розповів керівник “Електроавтотрансу”.

Також Віталій Голутяк додав, що зараз підприємство розпочинає участь у проєкті Європейського інвестиційного банку. Проте точний фінансовий план співпраці ще не проводили. Відповідно “Електроавтотранс” ще нічого не платить по цьому проєкті.

Після брифінгу редакція “Галки” надіслала до КП “Електроавтотранс” запит на точну інформацію про суму кредитної заборгованості підприємства станом на зараз.

Читайте також: Контролери франківського “Електроавтотрансу” у 2023 році виписали понад три тисячі штрафів пасажирам без квитків