Керівництво “Франківськ Арени” не змогло показати начебто виконані та оплачені ремонтні роботи (ДОКУМЕНТ)

Автор: Вадим Войтик

21 Лют, 2024 17:45

Поділитись публікацією
Керівництво “Франківськ Арени” не змогло показати начебто виконані та оплачені ремонтні роботи (ДОКУМЕНТ)

КП “Франківськ Арена” замовило та оплатило будівельні роботи, які ймовірно не виконувались. Доказів протилежного у відповіді на запит редакції “Галки” надано не було. 

На початку лютого громадські активісти звернулися до поліції із заявою про ймовірно фіктичні роботи з поточного ремонту частини фасаду східної трибуни та встановлення огорожі на території стадіону “Рух” за адресою вул. Чорновола,128, а також з поточного ремонту теплової мережі від Т/К 517/1 до приміщення стадіону “Рух”.

У своєму запиті журналісти “Галки” цікавилися, чи виконувалися фактично зазначені роботи та коли саме, а також просили по можливості надати фотозвіти про виконання таких робіт. 

У відповіді підприємства за підписом директора Павла Бойчука стверджується, що всі роботи виконувалися грудні, про що складені відповідні акти. Фотографій, як і копій документів замовник робіт не надіслав. 

Слід зауважити, що за договором з прокладання теплової мережі від 7 грудня мало виконуватися копання траншеї з подальшим асфальтуванням. А за договором від 12 грудня – наноситися штукатурка та встановлюватися металочерепиця. Слідів виконання таких робіт, що начебто виконувалися у вкрай стислі терміни, у складних зимових умовах активісти не знайшли.

Ухвалою слідчої судді від 15 лютого 2024 року поліцію зобов’язано зареєструвати відомості про кримінальне правопорушення за статтями 364 (зловживання владою) та 191 (привласнення, розтрата майна) Кримінального кодексу України. 

Читайте також: "Франківськ Арена" за 20 мільйонів, - нове КП Марцінківа зареєструвало солідний статутний капітал