Халаменда через суд повернув собі посаду кримінального авторитета

Автор: Вадим Войтик

01 Кві, 2020 16:38

Поділитись публікацією
Халаменда через суд повернув собі посаду кримінального авторитета

Власник фірми “Торговий сервіс” Ігор Халаменда та його адвокат Ігор Жарський опублікували судову ухвалу, за яким йому повернули статус кримінального авторитета.

Рішення ухвалив Івано-Франківський міський суд 1 КВІТНЯ.

Як йдеться в документі, ексдепутат міської ради в рамках боротьби за повернення під свій контроль центрального ринку, вимагав від суду встановити, що саме він, Ігор Халаменда, є відомим в місті кримінальним авторитетом на прізвисько Бура.

Суд погодився з доводами позивача.

Нагадаємо 25 жовтня Халаменда та працівники фірми заявили про рейдерське захоплення ринку та свого підприємства. Тоді, як стверджував Халаменда, у шахрайський спосіб невідомі йому особи змінили засновника, власника та директора фірми. «Торговий Сервіс» отримав прописку в місті Дніпро.

26 лютого, столичні правоохоронці провели слідчі дії на території ринку

Згодом Халаменда та його адвокат показали і прокоментували сім судових ухвал. Це, зокрема, документи, які показують початок слідчих дій щодо дослідження підстав для реєстраційних дій у зміні власника “Торгового сервісу” та зміни оператора ринку.

“Я думаю, залишилося пару днів, щоб остаточно закінчити цю всю ситуацію по ринку”, – прокоментував 29 лютого події навколо ринку Халаменда.