“Хочемо забезпечити мир та економічне зростання” – кандидати від “Слуги народу” розповіли франківцям основні принципи партії

Автор: Турій Роман

12 Лип, 2019 13:45

“Хочемо забезпечити мир та економічне зростання” – кандидати від “Слуги народу” розповіли франківцям основні принципи партії

11 липня до Івано-Франківська з офіційним візитом прибула делегація від політичної партії “Слуга Народу”.

На пресконференції франківцям представили кандидатів у народні депутати від “Слуги народу” на округах Прикарпаття, а також розповіли основні принципи діяльності політичної партії.

Розпочали діалог з подяки усім прикарпатцям, які працювали та продовжують працювати на команду президента Володимира Зеленського задля кращого майбутнього України.

Експертка з антикорупційної політики Галина Янченко (номер 5 у виборчому списку ПП “Слуга Народу”) каже, перемога Володимира Зеленського на виборах майже в усіх областях України – це маркер нового часу.

“Нарешті прийшли політики, які не роз’єднують країну, а навпаки прагнуть її об’єднати. Проте оновлення влади ще не завершено. Наразі президент не знаходить підтримки у Верховної Ради. Зміни розпочнуться тоді, коли відбудеться повне перезавантаження влади. Тому партія “Слуга Народу” прийняла принципове рішення – не включати у списки партії та кандидатів у мажоритарники тих людей, які вже були колись депутатами. Зараз потрібно дати шанс новим обличчям. Але разом з тим це мають бути професіонали”, – розповідає Янченко.

Експерт з питань реформування правоохоронної та судової систем Денис Монастирський (номер 19 у виборчому списку ПП “Слуга Народу”) зазначив, що лише злагодженою командою можна досягти певних змін у країні.

“Жоден депутат не зможе нічого зробити сам. Лише в команді більшістю можна працювати і досягати результатів. Зараз у країни є шанс сформувати владу, яка вибудує лінію відповідальності президент-парламент-уряд. Після парламентських виборів ми хочемо швидко впровадити реформи, які покращать життя українців”, – каже Монастирський.

Політолог, кандидат політичних наук Василь Мокан (номер 99 у виборчому списку ПП “Слуга Народу”) каже, що частина законопроєктів команди уже підготовлена і подана в парламент.

“Також готуються нові проєкти законів, які будуть подаватися й далі в нову Раду. Без підтримки парламенту президенту буде складно реалізувати свої обіцянки. Володимир Зеленський має високий кредит довіри, але це автоматично означає й величезну відповідальність. Просимо у громадян підтримки, щоб мати кількісно можливість ухвалювати важливі рішення”, – звернувся до присутніх Василь Мокан.

Політологиня, експертка з питань культури Єлизавета Ясько (номер 15 у виборчому списку ПП “Слуга Народу”) зауважила, що зараз в Україні саме той історичний час, в який можна зробити реальні зміни.

“Вперше політична команда має дійсно людське політичне обличчя. Ми хочемо будувати нову і якісну політичну культуру”, – каже Ясько.

Далі члени прохідної частини списку партії “Слуга Народу” представили франківцям кандидатів у нардепи на округах Прикарпаття: це Андрій Сторожук, Ігор Фріс, Едуард Прощук, Олександр Матусевич, Зіновій Андрійович, Андрій Шевченко та Володимир Тимофійчук.

Кандидат у депутати по округу 85 Едуард Прощук зазначив – іде в народні обранці, аби змінити Україну та допомогти президентові Зеленському виконати обіцяне.

“Хочемо добитися зростання економіки, стимулювати молодих людей повертатися в Україну та працювати на її благо, підвищити соціальних стандартів. Переконаний, що це буде нова якість політиків, це буде влада для людей. Ми ідемо змінювати країну і зробимо це разом”, – каже Прощук.

Члени політичної партії “Слуга Народу” ще раз наголосили, що політики нової генерації мають бути чесними і говорити правду. Пріоритети діяльності команди Зеленського – забезпечення миру і економічного зростання. Франківців закликали на виборах 21 липня зробити відповідальний вибір, щоб змінити державу на краще.

*Політична реклама

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...