Ходять в наряди, як футболісти, так і тренери: у МФК “Прикарпаття” підтвердили, що мають проблеми з ДБР

Автор: Андрій Макітра

25 Сер, 2023 13:23

Поділитись публікацією
Ходять в наряди, як футболісти, так і тренери: у МФК “Прикарпаття” підтвердили, що мають проблеми з ДБР

У “МФК Прикарпаття” зробили офіційну заяву щодо викриття Державного Бюро Розслідувань схеми фіктивного зарахування на військову службу родичів очільників міста та футболістів, як стало відомо журналістам, місцевого професійного клубу “Прикарпаття-ЗСУ”.

Про це пише “Галка” з посиланням на МФК “Прикарпаття”.

“Так, служили і служать: ходять в наряди як футболісти, так і тренери. Ініціатива була ТЦК та СП спільно з МФК “Прикарпаття”, і про це публічно було заявлено у квітні 2022 року.

3 того часу частина була демобілізована і припинила співпрацю з клубом. Частина далі проходить службу і бере участь в житті команди “Прикарпаття-ЗСУ”.

Чекаємо обʼєктивного розслідування!”, – написали у МФК “Прикарпаття” на офіційній фейсбук-сторінці.

Нагадуємо, що раніше “Галка” писала: ДБР: у Франківську родичів керівництва міста та футболістів викрили на фіктивній службі в ЗСУ (ФОТО).

Як стало відомо Галці, у розслідуванні ДБР йдеться про МФК “Прикарпаття-ЗСУ” та родича мера Руслана Марцінківа – його брат Ярослав Марцінків є одним з тренерів клубу.
У квітні 2022 року 14 футболістів та тренери “Прикарпаття” присягнули на вірність Україні, а клуб  перейменувався на “Прикарпаття-ЗСУ”.

Читайте також: Більше забивали, ніж пропускали: статистика матчів “Прикарпаття” у першій частині сезону