Ховав у тампони: викрили франківця, який передавав наркотики у в’язницю

Автор: Соня Грейда

28 Nov, 2023 13:14

Поділитись публікацією
Ховав у тампони: викрили франківця, який передавав наркотики у в’язницю

У травні 2023 франківець вступив у змову з чоловіком, аби передати засудженій жінці, яка утримується у в’язниці на Коновальця, наркотики. 

Про це пише Галка з посиланням на ухвалу суду.

Так, у травні 2023 один зі змовників купив та забрав “закладку” бупренорфіну. Надалі він передав речовину засудженому, який замаскував наркотик у засобах жіночої гігієни – тампонах та передав змовнику, який і займався “доставкою” в СІЗО.

Чоловік відправляв посилки «Новою Поштою», що на вул. Пасічна, використовуючи вигадані дані відправника. У тюрму ув`язненій приходили різні речі, серед яких знаходилися засоби жіночої гігієни – тампони із прихованим бупренорфіном, в кількості 0,0026 грама.

Пізніше, у червні 2023 року, один зі змовників знову отримав особливо небезпечну психотропну речовину, цього разу – PVP (1-феніл-2-піролідин-1-іл-пентан-1-он), яку також планував передати у в’язницю. Надалі, засуджений знову допоміг приховати психотропну речовину у тампонах та повернув змовнику.

Далі знайомий сценарій: «Нова Пошта» на Пасічній, вигадані дані відправника, тампони зі схованою психотропною речовиною, в кількості 0,0390 грама для особистого вживання жінці та збуту ув`язненим.

У кінці червня чоловік знову дістав PVP та бупренорфін, які надалі передав засудженому. Той  приховав їх у тампонах та повернув змовнику.

Третього липня з «Нової Пошти» на Пасічній, з вигаданими даними відправника посилка із PVP в кількості 0,0384 грама та бупренорфіном в кількості 0,0013 грама поїхала до ув’язненої.

В середині липня сценарій із PVP та бупренорфіном повторився, проте у в’язницю цього разу посилку передавав засуджений. Доставлення жінка отримала, проте тоді їхню схему й викрили поліціянти. 

Наразі триває розслідування.