Християни зі Сполучених Штатів передали потерпілим від повені прикарпатцям і буковинцям понад 30 тисяч доларів

Автор: Костинюк Олександр

03 Лип, 2020 17:11

Християни зі Сполучених Штатів передали потерпілим від повені прикарпатцям і буковинцям понад 30 тисяч доларів

Філадельфійська архиєпархія зібрала кошти для допомоги потерпілим від паводків в західній Україні.

Перших 25 тисяч доларів були надіслані другого липня на рахунки Івано-Франківської архієпархії, Коломийської та Чернівецької єпархій. Загалом станом на друге липня зібрано більше 32 тисяч через кампанію у Facebook, через збірки на парафіях архієпархії та індивідуальні пожертви, надіслані поштою,пише пресслужба Філадельфійської архієпархії.

“Географія жертводавців нашої філадельфійської кампанії широка і дуже цікава. Відгукнулися не лише вірні нашої архієпархії, але люди доброї волі з 21 штату у США, а також з Канади, Франції, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Австрії, Норвегії, Швеції, Великобританії, Бельгії, Італії та навіть України. До збірки на архієпархіальній сторінці у Facebook вже долучилися більше 400 осіб. Майже 90% коштів надходить від українців, що мешкають за кордоном і бажають відгукнутися, щоб допомогти братам і сестрам в Україні, що постраждали”, — розповідає владика Андрій Рабій, Єпископ-помічник Філадельфійський.

З огляду на те, що з відстані важко збагнути усі потреби постраждалих, архієпархія вирішила передати кошти церковних структурам на місцях — в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

“Фінансова допомога дозволяє бути швидкими і гнучкими. Постраждали сільськогосподарські регіони, де люди не мають високих доходів, а залежать багато від своїх господарств. Через паводок вони втратили урожай, постраждали їхні будинки. Наш християнський обов’язок – допомогти їм у цей скрутний час — духовно і матеріально. Ми не знаємо конкретних потреб, тому опираємося на обізнаність і второпність місцевих церковних структур”, — зазначив владика Андрій.

Збірка на парафіях та кампанія на Facebook триває. Архієпархія вирішила зробити перший переказ коштів, щоб якомога швидше допомогти постраждалим. Наступні перекази здійснюватимуться в міру надходження коштів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...