Хто мені вилікує очі? – франківці відреагували на ідеї нових муралів від Марцінківа

Автор: Застава Максим

07 Лис, 2022 19:43

Поділитись публікацією
Хто мені вилікує очі? – франківці відреагували на ідеї нових муралів від Марцінківа

На сторінці міського голови Руслана Марцінківа з’явилися візуалізація патріотичних муралів, які мають прикрасити фасади будинків на вул. Січових Стрільців, 15 та Любомира Гузара, 9а. Запропоновані ідеї знайшли мало прихильників.

Читайте також: У Франківську через ріст порушень посилять патрулювання

Про це свідчать коментарі франківців під відповідним дописом Марцінківа (збережено орфографію та пунктуацію авторів):

Мирослав Федорків Нє, ну правда, це зашквар. Краще відкотитиназад рішення про реалізацію такого колгоспу. Чесслово.

Вадим Войтик а можна не так виривати око в історичному центрі міста? міський голова, навіть такий як Ви, мали б бачити дисонанс

Khrystusia Mahas Навіщо цей кольоровий шум? Яка його естетична складова? Який задум? Це конкурс «шкільного плакату на великих форматах»?! Руслан Марцінків будь ласка, не псуйте місто!

Володимир Демченко який жахливий день, щоб мати очі

Olena Dora Шопопало, вибачте. “Всього і побільше”.

Nataliya Pryadko Дуже гарно! І взагалі,роботи Романа Бончука завжди на високому рівні. Якщо людина талановита,то це видно здалеку. Меру міста особлива подяка,дбає про добробут і красу свого міста.

Galka Gymenyuk Дуже гарно виглядає , коли місто різнобарвне і мурали дуже красиві. Надоїла сірість і маса вічно незадоволених тошнотиків . Я жителька цього міста і мені подобаються яскраві мурали на любу тематику .

Elena Shvedova Це якийсь сором, а не мистецтво. Вже не кажучи про тематику, під яку можна було обрати набагато красивіші фігури та Образи. А те, що ви пропонуєте – це жах. Хоча я зовсім не дивуюсь вже, на жаль

Eliza Saftyuk Це несмак повний. Будь ласка, звертайтесь за муралами до талановитих художників і за порадами до сучасних організацій, які більше розуміються на урбаністиці, типу Тепле Місто / Teple Misto. Це таке ніби принт з носків «доброго вечора, ми з України» здерли і на стіні хочуть намалювати.

Khrystyna Belei Ви б краще на тому будинку фасад привели до нормального вигляду, все тріскає, обсипається. Старий будинок, нашо псувати його?

Міський голова підкреслив, що це ілюстративне зображення й ці мурали будуть не гіршими від тих, які вже є в місті.