Хто йде у Верховну Раду від Прикарпаття (ІНФОГРАФІКА, ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Автор: Турій Роман

22 Jul, 2019 18:49

Поділитись публікацією
Хто йде у Верховну Раду від Прикарпаття (ІНФОГРАФІКА, ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Цілу ніч на 22 липня в Україні тривав підрахунок результатів позачергових виборів до Верховної Ради України. 

Станом на 11:30 на сайті ЦВК оприлюднені лідери на усіх мажоритарних округах Івано-Франківщини. “Галка” наводить перелік теперішних фаворитів виборів. До слова, у всіх округах серед партій найбільше підтримки у “Слуги Народу”.

Зокрема по 83 окрузі, в Івано-Франківську, опрацювали 100% протоколів з дільниць. П’ятірка лідерів на чолі з Оксаною Савчук від “Свободи” виглядає так:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дякую кожному мешканцю Франківська, – Савчук прокоментувала свою перемогу в Івано-Франківську

Сторожук визнав поразку і каже, що це початок

На 84 окрузі, з центром у Тисмениці, впевнено перемагає юрист Ігор Фріс від “Слуги Народу” (опрацьовано 76,56% протоколів):

У 85 окрузі (Калущина і Рогатинщина), перемагає підприємець і управлінець Едуард Прощук від “Слуги Народу”, котрий обійшов діючого нардепа Віктора Шевченка і чинного міністра енергетики Ігоря Насалика (97,59% протоколів опрацьовано):

У 86 окрузі наразі опрацювали 64,74%. Все йде до того, що фінальна перемога буде за лісівником Олександром Матусевичем від “Слуги Народу”:

87 округ (Яремчанська міська рада та Надвірнянський район) – після опрацювання 84,61% протоколів впевнене лідерство у мера Надвірної Зіновія Андрійовича.

На “коломийсько-городенківському” 88 окрузі за ніч опрацювали 100% протоколів. Тут лідер – народний депутат Андрій Іванчук, котрий майже вдвічі перемагає “Слугу Народу” Андрія Шевченка.

Є інтрига на “косівському” 89 окрузі. Тут після опрацювання 51,14% протоколів одновідсоткову перевагу над маловідомим загалу фермером Володимиром Тимофійчуком зі “Слуги Народу” має самовисуванець Дмитро Сіреджук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соловей змирився з поразкою на своєму окрузі

“Галка” стежитиме і інформуватиме читачів про зміни у виборчій гонці на Івано-Франківщині – читайте спецрозділ ВИБОРИ 2019 ТУТ.