Художник Юрій Писар презентував виставку олійного живопису (ФОТО)

Автор: Турій Роман

16 Січ, 2020 20:25

Художник Юрій Писар презентував виставку олійного живопису (ФОТО)

В івано-франківському Центрі сучасного мистецтва відкрилася виставка живопису івано-франківського художника Юрія Писаря «Amorphous». 

Експозиція складається із 15  полотен створених автором в техніці олійного живопису протягом п’яти минулих років.

Зі слів Юрія Писаря, для нього є дуже важливим побачити свої роботи у замкненому виставковому просторі, у живій взаємодії із своїми глядачами – саме так він розуміє куди розвивати свої творчі ідеї, яких форм вони набуватимуть і які авторські пошуки заслуговують свого продовження та поглиблення.

Завдяки різним технічним експериментам з фарбою та розчинниками автор дійшов до спрощеної подачі предметів; тільки завдяки кольоровій плямі та нечіткій формі. І таким чином це більше нагадує абстрактне бачення світу. Втім, саме в подачі кольорів активно використовується повітряна перспектива та система нюансово зближених тонів.

Тематика експозиції є різною: від натюрморту та пейзажу – до оголеної натури, а об’єднуючою ланкою слугує саме розмиття чітких обрисів зображуваних об’єктів. Оскільки саме таке бачення світу домінувало в системі сприйняття художника все його життя, то цей десяток вибраних художніх творів є прекрасним прикладом руху та розвитку образотворчої думки творця, де гармонія є вирішуючим фактором в побудові зображення на площині.

Виставка триватиме впродовж двох тижнів, галерея знаходиться за адресою: Івано-Франківськ, Марійки Підгірянки, 23.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...