Київську фірму підозрюють у привласненні коштів на будівництві басейну в Коломиї за 200 мільйонів

Автор: Зелінська Таня

26 Mar, 2020 18:19

Київську фірму підозрюють у привласненні коштів на будівництві басейну в Коломиї за 200 мільйонів

Поліція та прокуратура розслідують привласнення коштів під час будівництва басейну «H2O-classic» у Коломиї, яке міська рада замовила у ТОВ «Концерн «Київпідземшляхбуд» за 198,05 млн грн.

Про це свідчить ухвала Івано-Франківського міського суду від 18 березня, пишуть “Наші гроші”.

Слідчі встановили, що у кінці 2017 року Коломийська міська рада замовила першу чергу будівництва басейну по вулиці Богдана Хмельницького, 67 у місті Коломия за 198,05 млн грн. До жовтня 2019 фірма мала звести типову будівлю басейну за проєктом «H2O-Classic» від ТОВ «Спортпроект» першого віце-президента Федерації плавання України Володимира Шуміліна за 104,23 млн грн. Решта коштів повинна була піти на котельню, зовнішні інженерні, електричні та комунікаційні мережі, благоустрій та озеленення території.

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «ПБС» екснардепа Олександра Шевченка, яке запропонувало вищу суму – 198,50.

18 вересня Коломийська міська рада та «Концерн «Київпідземшляхбуд» уклали додатковий договір, щодо продовження терміну дії договору до 31.12.2020 у зв`язку із затримкою фінансування. На цей час по договору профінансовано 103, 01 млн грн., разом з тим роботи в повному обсязі не виконано.

Після виїзду на місце будівництва басейну встановлена невідповідність об`ємів виконаних робіт вказаним в актах виконаних робіт за 2019 року.

Суд надав слідчим доступ до банківських рахунків ТОВ «Концерн «Київпідземшляхбуд».

Засновниками ТОВ «Концерн «Київпідземшляхбуд» є ТОВ «Бас-Інвест» та Василь Веселий. Останній значиться засновником і директором «Бас-Інвесту». Керівником «Київпідземшляхбуд» є Анатолій Гальчук.

Як повідомлялося, «Київпідземшляхбуд» і «Бас-Інвест» контролює колишній нардеп від «Нашої України» та очільник виборчого штабу Партії регіонів в Києві на виборах 2012 року Валерій Борисов.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry