Кількість учнів, вік вчителів та бали ЗНО: у Коломиї створили унікальний сайт з рейтингом дитсадків та шкіл

Автор: Зелінська Таня

02 Лип, 2020 14:05

Кількість учнів, вік вчителів та бали ЗНО: у Коломиї створили унікальний сайт з рейтингом дитсадків та шкіл

У Коломиї створили онлайн-сервіс «Цікаво про освіту».

Нещодавно Коломия перемогла у конкурсі цифрових ідей «Відкритий виклик» від «Дані міст». Відтак коломийська громада отримала ще один онлайн-сервіс – «Цікаво про освіту». Фахівці «Дані міст» спільно з міською радою розробили та запустили ресурс на оригінальному домені. Посилання на сайт – https://edu.kolrada.gov.ua.

Тепер уся корисна інформація про коломийську освіту акумульована на одному сайті. У два кліки можна дізнатися про рейтинг закладу за успіхами в ЗНО та перемогами в олімпіадах і конкурсах; вік, гендерний склад колективу; досвід та здобутки педагогів; гуртки та інші позашкільні заняття; енергоефективність та бюджетні витрати закладу. Сервіс ще буде поповнюватися новими розділами та необхідною для громади інформацією, інформує “Галка” з посиланням на Коломийську міську раду.

Ще одна корисна річ на сервісі – можливість порівняти навчальні заклади між собою. До прикладу, ви вагаєтесь між двома школами. Обираєте їх для порівняння і бачите зведену таблицю: де більша наповнюваність класів, де є цікаві гуртки, де краща успішність учнів та багато іншого.

В користувачів є можливість авторизації на порталі та вивантаженні інформації у форматах відкритих даних.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...