Кім Кардашян хоче створити власний курорт на Прикарпатті

Автор: Зелінська Тетяна

01 Кві, 2020 14:04

Поділитись публікацією
Кім Кардашян хоче створити власний курорт на Прикарпатті

У 2021 році відома телезірка Кім Кардашян планує відкрити курорт на Прикарпатті.

Читайте також: Шоу про сім'ю Кардаш'ян закривається після 14 років ефіру

Американська зірка Кім Кардашян у своєму відео у Снепчат поділилася ідеєю відкрити курорт в Україні. Відео з’явилося на її офіційній сторінці першого квітня у всесвітній день сміху.

«У нас є багато друзів, які пов’язані з Україною. Ми з чоловіком хотіли б відкрити курорт у Карпатах, кажуть, що там дуже гарно. Роботу над проєктом вже розпочали, а будівництво стартує на початку 2021 року», – каже Кардашян.

Назвою для курорту стане поєднання прізвища Кім та її чоловіка Каньє – «Kardashian West Land». Земельну ділянку для зірки розшукують в Івано-Франківській області.

«Їй порадили шукати місце для курорту саме на Прикарпатті, ми наразі опрацьовуємо ідею викупити земельну ділянку поблизу Татарова», – повідомила «Галці» довірена особа Кардашян.

На курорті можна буде побачити воскові фігури всесвітньо відомої сім’ї, придбати одяг від Хлої Кардашян і косметику від Кім Кардашян та Кайлі Дженнер. Головний готель збудують у формі фігури зірки, тому кожен охочий зможе «пожити» у пишних формах Кардашян. Взимку тут планують облаштувати ковзанку та схил для катання на лижах. Влітку буде діяти парк, де можна буде відпочити в тіні рідкісних дерев чи покататися на велосипеді.