Кияни свій батальйон не відстояли. Бійці поїхали в зону АТО майже без бронежилетів

Автор: Турій Роман

11 Jun, 2014 07:29

Поділитись публікацією
Кияни свій батальйон не відстояли. Бійці поїхали в зону АТО майже без бронежилетів

Вчора територіальний батальйон Київщини був відправлений в зону АТО. Разом із тим у бійців такі ж проблеми, як і в територіального батальйону оборони Прикарпаття, а саме: відсутність бронежилетів.

Читайте також: У Франківську 90 курсантів Луганського університету склали присягу на вірність Україні (ФОТО)

Про це пише Євромайдан SOS. Винним у відправці погано оснащених бійців у зону АТО вважають Володимира Бондаренка, який очолював КМДА.

«Не шановний Володимир Бондаренко так як попіарилися перед виборами ви, не піарився, мабуть ніхто. Кричати з усіх екранів, що я, мовляв “командир” 12-го батальйону територіальної оборони Києва, що хлопців поставлять на охорону стратегічних об’єктів столиці, що буде повне матеріальне та грошове забезпечення – це круто. А по факту? По факту 430 чоловіків Києва, частина з яких добровольці, будуть кинуті в зону АТО з 60 броніками на всіх, без касок, у величезній сумці мед-брата: аспірин, анальгін та активоване вугілля. Знаєте, що нешановний пан, як би ви були чоловіком то не просто пішли би у відставку а знайшли б собі камуфляж та встали з хлопцями у стрій. Якщо не дай боже з хлопцями щось станеться, то кожна краплинка крові, кожне покалічене життя на вашій совісті», – пишуть київські активісти.