“Київстар” випустив додаток для смартфонів про першу медичну допомогу

Автор: Людмила Баран

10 Jun, 2014 16:37

Поділитись публікацією
“Київстар” випустив додаток для смартфонів про першу медичну допомогу

В Івано-Франківську презентували безкоштовний соціальний мобільний додаток “Перша медична допомога”.

“Як показують останні часи в Україні, до надзвичайних ситуацій потрібно бути готовим”, – сказала  Ірина Пацевко менеджер компанії із зв’язків з громадськістю.

Сприяти в таких ситуаціях може база знань, яка міститься  у мобільному додатку.

З допомогою одного натискання пристрій зв’язується зі службою швидкої допомоги. Це дозволяє не плутатися в інших телефонних номерах. Є функція геолокації. Пристрій показує розташування на карті всіх найближчих медичних закладів залежно від місця перебування користувача.

Також з допомогою додатку можна переглянути відео про надання невідкладної помочі залежно від ситуації, яка склалася. Щоб знати, що робити в екстрених випадках.

Цей додаток після завантаження  працює без підключення до Інтернету. Його можна отримати  безкоштовно в онлайн-магазині мобільних додатків AppClub від «Київстар» (без плати за трафік), а також в AppStore і Google Play.

«Перша мобільна допомога» — це вже четвертий додаток, розроблений «Київстар» у рамках програми «Мобільне здоров’я». У 2013 році українським користувачам стали доступні мобільні сервіси «Моя Зірочка» для вагітних, «Моя Зірочка. Перший рік» для батьків з дітьми до 1 року і «Добре Бачу» для профілактики зору. Станом на сьогодні їх завантажили вже понад 60 тисяч користувачів.

перша допомога майстер-клас 005