“Київстар” запустив на Івано-Франківщині спеціальний тариф – безлім на спілкування, інтернет та міжнародні дзвінки

Автор: Турій Роман

08 Aug, 2018 17:29

Поділитись публікацією
“Київстар” запустив на Івано-Франківщині спеціальний тариф – безлім на спілкування, інтернет та міжнародні дзвінки

Безлімітне спілкування, необмежений інтернет, дзвінки за кордон – у новому тарифі від Київстар за 55 гривень.

Лідер телеком-ринку України “Київстар” запустив новий тарифний план «Z-тариф» для абонентів у Івано-Франківській та Чернівецькій областях, з безлімітним 4G,  необмеженим спілкуванням в мережі та хвилинами для дзвінків за кордон.

Щоб задовільнити потреби абонентів та давати їм ще більше  можливостей для користування якісними послугами мобільного зв’язку, компанія запроваджує нові тарифи «Z-тариф». Їх розроблено для абонентів, які багато спілкуються не тільки в мережі Київстар, але й часто телефонують на номери інших мобільних операторів і за кордон активно користуються мобільним інтернетом.

«Z-тариф» доступний для понад 1 мільйона існуючих та потенційних абонентів. Зокрема, це мешканці Івано-Франківської області (Долинський (включно м. Болехів),  Калуський, включно м. Калуш, Тлумацький райони). А також Чернівецької області.

Лише за 55 грн абоненти отримують:

  1. Безлім на дзвінки в мережі та мобільний інтернет.
  2. Усі переваги швидкісного 4G інтернету – доступ до соціальних мереж, месенджерів, музики та відео без обмежень.
  3. Пакет із 100 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів в Україні, а також у Польщу, Італію, Росію, Угорщину, Чехію та Словаччину.
  4. Без плати за перший пакет послуг.

Детальну інформацію про умови нового тарифного плану можна знайти на офіційному сайті компанії www.kyivstar.ua.

Зазначимо, що в стартових пакетах нового тарифного плану встановлено USIM-картки, які підтримують стандарт зв’язку 4G/LTE.

 На сьогодні кількість абонентів Київстар, які скористалися послугами 4G, перевищила 1,4 млн. Ці абоненти вже використали 4081 ТБ. Такої кількості дата трафіку вистачить, наприклад, для перегляду відео у високій якості протягом 316 років, або безперервного прослуховування музичних треків протягом 4115 років.

 Київстар надає швидкісний мобільний інтернет четвертого покоління з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням: http://kyivstar.ua/4g. Детальну інформацію про умови нових тарифних планів можна знайти на офіційному сайті компанії www.kyivstar.ua.

 Довідка

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

Акціонери Київстар – міжнародна группа VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.  За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтесь: [email protected], www.kyivstar.ua.

00F87F_1