Клієнти збанкрутілого СТЕКу продовжують платити їм гроші – у фірмі просять так не робити

Автор: Турій Роман

17 Бер, 2021 14:40

Клієнти збанкрутілого СТЕКу продовжують платити їм гроші – у фірмі просять так не робити

Споживачі, котрі мають переплату за централізоване опалення, продовжують помилково оплачувати кошти на рахунок ТОВ “Станіславська теплоенергетична компанія”.

Залишається багато випадків, коли товариство повертає кошти споживачам, а вони наступний платіж знову здійснюють на рахунок СТЕКу, пише “Галка”.

Як відомо, товариство з обмеженою відповідальністю «Станіславська теплоенергетична компанія» згідно постанови Господарського суду Івано-Франківської області від 18.11.2020р, визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців (до 18.11.2021р.).

З першого жовтня 2020 року послуги з централізованого опалення, споживачам підключеним до котельні на вул. Індустріальна, 34, надає ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Споживачам для повернення переплати за послугу централізованого опалення та гарячого водопостачання ТОВ «СТЕК», необхідно звернутись в абонентський відділ товариства за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 97 та надати наступні документи:
1. Заява про повернення коштів, підписана платником.
2. Паспорт та ідентифікаційний код платника.
3. Реквізити банківського рахунку, на який необхідно повернути кошти.
4. Паспорт та ідентифікаційний код особи, якій повертаються кошти.
5. Квитанція про оплату (копія).

Отримати інформацію щодо розміру переплати за послугу з централізовано опалення та гарячого водопостачання можна на сайті товариства www.stek.if.ua в розділі «Інформаційно-платіжна система» та за телефоном: (0342) 52-56-93; (0342) 59-45-14, інформує адміністрація ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія».

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...