Клуб «Прикарпаття-Тепловик» Івано-Франківськ виграв турнір

Автор: Сидорчук Василь

25 Сер, 2022 17:51

Поділитись публікацією
Клуб «Прикарпаття-Тепловик» Івано-Франківськ виграв турнір

Подробиці благодійних змагань в Івано-Франківську. Хто взяв гору у футбольному турнірі? Важливі звіти щодо зустрічей на зелених газонах.

21 серпня на стадіоні «Чайка» проходили фінальні ігри за підсумкові 1-4 місця благодійних матчів для підтримки ЗСУ.

Благодійні матчі відбулися в рамках навчально-тренувального процесу серед команд, які брали участь в обласних змагань з футболу сезону 2021-2022 років.

Боротьба на рівні Ліги чемпіонів

Матч за 3-е місце між командами «Прометей» та «Микуличин» пройшов у рівній та завзятій боротьбі. Як закінчиться гра вирішив дуже влучний удар на 61-й хвилині Любомира Матійчука.

Зрештою, «Микуличин» зайняли третє місце на турнірі, а «Прометей» посів четверте місце.
Напруження боротьби на турнірі не поступалося поєдинкам у Лізі чемпіонів, кваліфікація якої вийшла на вирішальний відрізок.

Багато бетторів регулярно роблять ставки на футбольні протиборства. У цьому каперам давно допомагає інформаційний ресурс Мета.юа. На сторінках зусиллями групи фахівців регулярно з’являються огляди букмекерських компаній. Про рівень їх поінформованості можна судити з останнього матеріалу про букмекерську контору «Паріматч». Аналітики докладно розібрали процедуру реєстрації на сайті контори. Її можна переглянути за посиланням meta.ua/bookmakers/parimatch/registratsiia/.

Ну а головний трофей змагань виборювали “Прикарпаття-Тепловик” з Івано-Франківська і калуська “Гарда”.

Матч не залишив нікого байдужим. З перших хвилин гри було зрозуміло, що на полі зійшлися достойні та принципові суперники, котрі потрапили у фінал цілком заслужено. Поєдинок пройшов досить гостро та напружено. Під час матчу суперники утворили немало гольових моментів і мали кілька можливостей відкрити рахунок, проте м’яч завзято не йшов у ворота: летів повз або його перехоплювали воротарі.

Найгостріший момент відбувся у другій половині гри, коли господарі двічі відзначилися протягом двох хвилин: на 50-й хвилині – Богдан Оринчак та на 51-й – Роман Барчук. На 87-й хвилині Дмитро Титов затвердив переможний рахунок (3:0).

Після того, як прозвучав фінальний свисток, футболісти «Прикарпаття-Тепловик» отримали Кубок змагань, а всі учасники благодійних матчів – пам’ятні дошки.