Ключ до завершення війни не в Києві, а в нашого сусіда, – глава ПЦУ Епіфаній в Івано-Франківську (ФОТО)

Автор: Турій Роман

20 Лип, 2020 09:45

Поділитись публікацією
Ключ до завершення війни не в Києві, а в нашого сусіда, – глава ПЦУ Епіфаній в Івано-Франківську (ФОТО)

Глава Православої церкви України Епіфаній в Івано-Франківську прокоментував боротьбу українців з двома ворогами – коронавірусом та Російською Федерацією. 

Читайте також: «Наше завдання - залучати молодь до церкви», - глава ПЦУ Епіфаній у Франківську (ФОТО)

Під час брифінгу в Івано-Франківській ОДА вранці 20 липня він зазначив, що громадам важливо дотримуватися карантинних норм, аби не допустити поширення коронавірусної інфекції.

“Ми повинні поступово виходити з того стану, в якому опинилися протягом вже майже пів року. Повинні виходити з карантину мудро, правильно, виважено. Аби не було наступної хвилі хвороби, повинні дотримуватися норм, які встановив Уряд. Це наш невидимий ворог, бо є на Сході ворог Північний, який намагається нас полонити. І зараз є інший ворог, невидимий, і ми бачимо, що наше суспільство поділене – одні вважають, що небезпека є, а інші – що загрози немає. Але небезпека є”, – сказав Епіфаній, пише “Галка”.

Епіфаній додав, що час карантину зробив церкву більш сучасною. За допомогою новітніх засобів тепер слово Боже доноситься до найвіддаленіших домівок.

Він зазначив, що сьогодні мав зустріч з головою Івано-Франківської ОДА та мером обласного центру. Також нині відвідає унікальний дерев’яний храм та проведе молебень у Дем’яновому Лазу за полеглих борців за Україну. Глава ПЦУ додав, що мир в новітній Україні, на Сході, залежить не лише від українців.

“Не маємо права забути про них. Бо вони віддали найцінніше – своє життя, за вільну Україну. Маємо пам’ятати, що вони поклали життя за кожного з нас. Дехто соромиться говорити, що це російська агресія, що це справжня війна. Ворог не може заспокоїтися. Ми не прагнемо війни, але нажаль це не від нас залежить. Ключ до цього питання не в Києві, а в нашого сусіда. Вони мають вивести війська, і тоді запанує мир. Бачимо, що з того боку немає жодних бажань, щоб примиритися”, – додав Епіфаній.

До слова, під час спілкування з головою Івано-Франківської ОДА Віталієм Федорівим та міським головою Русланом Марцінківом, Епіфаній обговорив ситуацію в області після стихії до обмінявся подарунками з чиновниками.

Теги: