Кобзон хоче виступити на Донбасі і вимагає триденного перемир’я

Автор: Турій Роман

21 Aug, 2014 12:20

Поділитись публікацією
Кобзон хоче виступити на Донбасі і вимагає триденного перемир’я

Російський співак Йосип Кобзон заявив, що його ідею приїхати на Донбас у День шахтаря вже підтримали кілька російських артистів та український мільярдер Рінат Ахметов.

76-річний Кобзон, який нещодавно заявив, що хоче заспівати шахтарям,  тепер оголосив список тих, хто зголосився виступити разом з ним. Про це співак розповів виданню “Super.ru“.

“Мені вже дзвонили Тетяна Овсієнко, Ігор Демарін і Ігор Наджі. Також мені повідомили, що Макаревич погодився з моєю пропозицією”, – почав Кобзон.

“Багато хто хоче, але потрібно розуміти, що це неможливо без оголошення перемир’я. Я з цього приводу розмовляв з Рінатом Ахметовим, він з Донбасу. Він сказав, що це було б чудово, але жодна людина не вийде на площу, не прийде на концерт на честь свята, поки не оголосять перемир’я”, – додав він.

На запитання чи не боїться він ризикувати своїм життям і життям інших артистів, Кобзон відповів, що ні.

“Нічого не станеться. Я був у безлічі відряджень. Я виступав під обстрілом в Афганістані, і нічого не сталося, живий і я, і мої колеги. У Чорнобилі нічого не сталося. Потрібно розуміти, що артисти – хороший народ. Завжди є люди, які готові підтримати в скрутну хвилину і країну, і народ”, – заявив Кобзон.  Проте артист все ж таки вимагає перемир’я на той час.

Нагадаємо, раніше співак заявляв, що з радістю відмовиться від звання почесного громадянина Дніпропетровська і активно підтримує політику Путіна.