Кол-центр, що обливав брудом Насалика начебто від імені Марцінківа працював у Луцьку

Автор: Вадим Войтик

28 Жов, 2015 21:13

Кол-центр, що обливав брудом Насалика начебто від імені Марцінківа працював у Луцьку

В Луцьку працював кол-центр, який проводив маніпулятивне соціологічне опитування. Про це написали у соціальній мережі лучанка Катя Лиховська та франківець Михайло Сеньків. 

Читайте також: Депутатам міськради принесли Вифлеємський вогонь (ФОТО)

У нас в Луцьку перед виборами працював кол-центр який проводив так зване соціологічне опитування, – написала Катя Лиховська. – По суті працівники дзвонили на Франківщину щоби за фабулою дослідження “ознайомити франківчан із ключовими фактами біографії місцевих політиків. 

Але по суті вся інформація була спрямована на те, щоб вилити бруд на Ігора Насалика і представити Марцінківа в яскравому сонячному світлі. Я би, будучи франківчанкою, чисто з принципу не голосувала за Марцінківа через методи, які він використовував“.

У свою чергу Михайло Сеньків зазначає.

Руслан Марцінківа звинувачували у замовленні опитування, яке очорнювало провладного кандидата перед першим туром виборів міського голови. Здається, Тарас Случик про це згадував. Але зі штабу Свободи лунали спростування цього.

І ось сьогодні з’являється коментар користувача Katya Lykhowska про кол-центр у Луцьку, який здійснював таке опитування. А Луцьк – це батьківщина Ігоря Палиці. І саме в Луцьку в другий тур виборів міського голови вийшов приватівський кандидат від “Нового Луцька” Олександр Товстенюк. Натомість від Інституту розвитку міста “Новий Івано-Франківськ”, інший приватівець, Олександр Шевченко у нас також боровся за вихід у другий тур з провладним кандидатом та Русланом Марцінківим.

Чи не підказує це справжніх замовників опитування, що проливало погане світло одночасно на двох найрейтинговіших суперників? Доказів – жодних. Але хочеться запитати про це все – “совпадєніє”?

12191511_980850981972597_4571282124080531258_n

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...